Pozycjonowanie SEO

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Brainstorm to nowoczesna firma, która stale podąża za aktualnymi trendami w projektowaniu stron internetowych. Stawiamy na eleganckie rozwiązania, dopasowane do indywidulanych potrzeb każdego klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu oraz kompleksowej obsłudze witryn www. Optymalizujemy i pozycjonujemy strony i sklepy internetowe. Jesteśmy pasjonatami dbającymi o dobrą komunikację i zadowolenie naszych klientów.

Dzięki wysokiej pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwania zaistniejesz w sieci i zdobędziesz nowych odbiorców swoich usług lub produktów.

Potrzebujesz pozycjonowania jeżeli:

Dlaczego warto z nami współpracować?

Z naszych profesjonalnych usług mogą skorzystać zarówno duże przedsiębiorstwa, jak też osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Staraliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarówno osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie jak i przedsiębiorstw, dla których działalność w internecie nie jest niczym obcym.

W ramach współpracy z Brainstorm gwarantujemy:

Jak pozycjonujemy strony internetowe?

W Brainstorm rozumiemy, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia - szczególnie jeżeli mówimy o pozycjonowaniu. Dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i jasno określamy warunki współpracy oraz proces realizacji. Sam sprawdź i przekonaj się, że pozycjonowanie strony internetowej to nic trudnego.

Każda realizacja pozycjonowania strony internetowej jest podzielona na 4 etapy

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie w oparciu o szczegółowe informacje zebrane na etapie wypełniania briefu i wstępnej rozmowy na temat realizacji. Pod uwagę bierzemy m.in. wiek domeny, ilość fraz kluczowych oraz doapsowanie unikatowych treści. Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnymi kwotami, zapraszamy do zapoznanie się z naszym cennikiem pozycjonowania.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Skontaktuj się z nami! Wierzymy, że dobra komunikacja to podstawa udanej współpracy! Działamy na terenie: Busko-Zdrój, Kielce, Kraków, Warszawa, Gdańsk, cała Polska.