Zadowolenie klientów

Jak efektywnie mierzyć satysfakcję klientów?

Do kogo jest skierowana nasza oferta?

W Brainstorm zajmujemy się nie tylko projektowaniem, obsługą i pozycjonowaniem stron internetowych ale również mierzeniem zadowolenia Twoich klientów. Każdy przedsiębiorca chciałby wiedzieć, czy klienci, których obsługuje są zadowoleni z jego usług.

Dzięki zaprojektowanemu przez nas rozwiązaniu, będziesz mógł nie tylko sprawdzić, czy Twoi klienci są zadowoleni ale także, co mógłbyś poprawić, żeby podnieść jakość swoich usług.

Potrzebujesz mierzyć zadowolenie klientów jeżeli:

Dlaczego warto z nami współpracować?

Z naszych profesjonalnych usług mogą skorzystać zarówno duże przedsiębiorstwa, jak też osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Staraliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarówno osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie jak i przedsiębiorstw, dla których działalność w internecie nie jest niczym obcym.

W ramach współpracy z Brainstorm gwarantujemy:

Jak mierzymy zadowolenie Twoich klientów?

Nasze rozwiązanie do mierzenia zadowolenia klientów jest oparte o stworzenie spersonalizowanych stopek mailowych, dzięki którym Twoi kontrahenci będą mogli zostawić feedback po zakończonej rozmowie z konsultantem. Wszystkie dane z formularza są zbierane w arkuszu, do którego otrzymasz pełny dostęp. Co więcej, otrzymasz powiadomienie na maila do każdym nowym komentarzu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij poniższy przycisk i sprawdź szczegóły.

Ile kosztuje mierzenie zadowolenia klinetów?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie w oparciu o szczegółowe informacje zebrane na etapie wypełniania briefu i wstępnej rozmowy na temat realizacji. Pod uwagę bierzemy m.in. ilość pracowników, ilość komentarzy w miesiącu, czy dodatkowe funkcjonalności. Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnymi kwotami, zapraszamy do zapoznanie się z naszym cennikiem mierzenia zadowolenia klientów..

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Skontaktuj się z nami! Wierzymy, że dobra komunikacja to podstawa udanej współpracy! Działamy na terenie: Busko-Zdrój, Kielce, Kraków, Warszawa, Gdańsk, cała Polska.