O Brainstorm

Dlaczego warto z nami współpracować?

Projektujemy, wdrażamy i pozycjonujemy strony i sklepy internetowe

Tworzenie pięknych i funkcjonalnych stron i sklepów internetowych WordPress to nasza pasja. W Brainstorm skupiamy się przede wszystkim na jakości naszych usług. W znacznej większości naszych projektów nie korzystamy z gotowych szablonów. Stosujemy też minimalną ilość wtyczek. Projektujemy w oparciu o szczegółowe informacje zebrane od naszych klientów oraz aktualne trendy.

Co otrzymasz w ramach współpracy z Brainstorm:

Zapewniamy obsługę techniczną i zabezpieczamy

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo danych to priorytet w każdej firmie. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów zapewniamy kompleksową obsługę techniczną stron i sklepów internetowych. Przeprowadzamy również szczegółowe audyty bezpieczeństwa i wdrażamy niezbędne zabezpieczenia. Robimy wszystko, żeby nasi klienci mogli pracować bez zakłóceń i obaw o utratę ważnych danych.

Co otrzymasz w ramach współpracy z Brainstorm:

Pozycjonujemy strony i sklepy internetowe

Doskonale rozumiemy, że wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania Google realnie przekłada się na ilość nowych odbiorców usług lub produktów naszych klientów. Dokładamy starań, żeby obsługiwane przez nas strony wyświetlały się jak najwyżej. Na koniec każdego miesiąca przesyłamy szczegółowy raport. Gwarantujemy widoczność Twojej witryny w TOP10 wyników w Google.

Co otrzymasz w ramach współpracy z Brainstorm:

Mierzymy zadowolenie Twoich klientów

Każdy przedsiębiorca chciałby wiedzieć, jak klienci oceniają kontakt z jego pracownikami. Dzięki naszemu rozwiązaniu mierzenie satysfakcji klientów nigdy nie było prostsze. Głównym atutem naszego systemu jest pełna personalizacja i łatwość w dostępie do feedbacku. Zostaniesz poinformowany mailowo o każdym komentarzu zostawionym przez Twoich klientów.

Co otrzymasz w ramach współpracy z Brainstorm:

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Skontaktuj się z nami! Wierzymy, że dobra komunikacja to podstawa udanej współpracy! Działamy na terenie: Busko-Zdrój, Kielce, Kraków, Warszawa, Gdańsk, cała Polska.