Obsługa techniczna

Na czym polega obsługa techniczna stron internetowych?

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

W Brainstorm nie tylko projektujemy i wdrażamy strony i sklepy internetowe ale też zapeniamy kompleksową obsługę techniczną. Wiemy z doświadczenia, że strony, które są stale aktualizowane i efektywnie zarządzane, działają dużo lepiej. Ma to również realny wpływ na ich widoczność w wynikach wyszukiwania Google.

Wierzymy, że dzięki fachowej obsłudze technicznej Twoja strona stale będzie profesjonalna i godna zaufania, co znajdzie odzwierciedlenie w ilości nowych odbiorców.

Potrzebujesz obsługi technicznej strony internetowej jeżeli:

Dlaczego warto z nami współpracować?

Z naszych profesjonalnych usług mogą skorzystać zarówno duże przedsiębiorstwa, jak też osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Staraliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarówno osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie jak i przedsiębiorstw, dla których działalność w internecie nie jest niczym obcym.

W ramach współpracy z Brainstorm gwarantujemy:

Jak zapewniamy obsługę techniczną stron internetowych?

W Brainstorm rozumiemy, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i jasno określamy warunki współpracy oraz proces realizacji. Sam sprawdź i przekonaj się, że obsługa techniczna strony internetowej to nic trudnego.

Każda realizacja projektu strony internetowej jest podzielona na 4 etapy

Ile kosztuje obsługa techniczna strony internetowej?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie w oparciu o szczegółowe informacje zebrane na etapie wypełniania briefu i wstępnej rozmowy na temat realizacji. Pod uwagę bierzemy m.in. ilość czasu poświęcanego na aktualizacje, prace specjalistyczne oraz liczbę kopii zapasowych w danym miesiacu. Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnymi kwotami, zapraszamy do zapoznanie się z naszym cennikiem obsługi technicznej.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Skontaktuj się z nami! Wierzymy, że dobra komunikacja to podstawa udanej współpracy! Działamy na terenie: Busko-Zdrój, Kielce, Kraków, Warszawa, Gdańsk, cała Polska.