Zabezpieczenia

Jak skutecznie zabezpieczyć stronę internetową?

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Oprócz tego, że w Brainstorm stale podążamy za aktualnymi trendami w projektowaniu stron internetowych, skupiamy się również na tym, żeby stworzone przez nas strony były bezpieczne pod każdym względem. Co 40 sekund ktoś podejmuje próbę włamania się na stronę www. Robimy wszystko, żeby jak najmniej z tych ataków okazało się skutecznych.

Dzięki wdrożeniu odpowiednich zabezpieczeń, możesz ochronić swoją witrynę przed atakami hakerów i zachować wszystkie wrażliwe dane bez obaw o właściwe działanie Twojej strony.

Potrzebujesz zabezpieczyć stronę internetową jeżeli:

Dlaczego warto z nami współpracować?

Z naszych profesjonalnych usług mogą skorzystać zarówno duże przedsiębiorstwa, jak też osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Staraliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarówno osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie jak i przedsiębiorstw, dla których działalność w internecie nie jest niczym obcym.

W ramach współpracy z Brainstorm gwarantujemy:

Jak zabezpieczamy strony internetowe?

W Brainstorm rozumiemy, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i jasno określamy warunki współpracy oraz proces realizacji. Sam sprawdź i przekonaj się, że zabezpieczenie Twojej strony internetowej to nic trudnego.

Każda realizacja wdrożenia zabezpieczeń na stronę internetową jest podzielona na 4 etapy

Ile kosztuje zabezpieczenie strony internetowej?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie w oparciu o szczegółowe informacje zebrane na etapie wypełniania briefu i wstępnej rozmowy na temat realizacji. Pod uwagę bierzemy m.in. ilość audytów, aktualizacji, czy wykonanych kopii zapasowych. Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnymi kwotami, zapraszamy do zapoznanie się z naszym cennikiem zabezpieczeń.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Skontaktuj się z nami! Wierzymy, że dobra komunikacja to podstawa udanej współpracy! Działamy na terenie: Busko-Zdrój, Kielce, Kraków, Warszawa, Gdańsk, cała Polska.